Готельно-вiдпочинковий комплекс “Софія” розташований у місті Долина, в самому передгір’ї Карпат, при дорозі на Закарпаття. Із вікон готелю відкриваються мальовничі краєвиди карпатських гір.

Неподалік знаходяться відомі “Скелі Довбуша” біля с. Бубнище, монастир на Ясній Горі в Гошеві, Карпатський Трамвай та інші цікаві місця, які варто відвідати.

Вас зустрінуть з чарівними посмішками всі працівники готелюЗупиніться у нашому готелі – ми завжди раді надати номер такої категорії та ціни, який буде зручний саме для Вас. Це – одно-, двомісні номери та напівлюкси.
Взимку у нас тепло, а влітку – прохолодно, в номерах півлюкс – сучасні кондиціонери.

Наші номери затишні та оригінальні, оздоблені ковкою, природним каменем, деревом, натуральними тканинами і напевно створять Вам приємну атмосферу для відпочинку і зроблять Ваше перебування у нас незабутнім.

Якщо Ви ділова людина і приїхали до нас у відрядження по роботі, то у нас Ви знайдете всі необхідні умови для плідної праці: безкоштовний інтернет Wi-Fi, виклик таксі, факсимільний зв’язок.

Номери

До послуг відвідувачів Готелю “Софія” є 10 номерів у категоріях СТАНДАРТ (одномісний, двомісний) та ПІВЛЮКС (однокімнатний, двокімнатний), які зможуть задовольнити смаки навіть найвибагливіших гостей. Персонал готелю завжди допоможе Вам у виборі номера залежно від Ваших вимог і уподобань.

В кожному номері внутрішній телефонний зв’язок, Wi-Fi Інтернет, супутникове телебачення, душ, гаряча та холодна вода, та інше, – все для забезпечення зручності гостей.
Номери класу півлюкс обладнані індивідуальними кондиціонерами.

В номерах заборонено палити. Для паління запрошуємо до нашого зимового саду, де ви зможете насолодитись сигаретою в приємній та затишній атмосфері.

Оздоблення номерів виконане з натуральних, екологічно чистих матеріалів: дерева, каменю, тканин. Оздоблені кованими виробами місцевих майстрів.

Фотографії номерів

Двомісні номери

Номери півлюкс

Одномісні номери